دستگاه های حضور و غیاب جهت جلوگیری از شیوع کرونا

با توجه به شرایط فعلی به وجود آمده و شیوع کرونا در اکثر کشورهای دنیا از جمله ایران، برآن شدیم محصولات جدید حضور و غیاب بدون تماس با سنسور اثر انگشت را وارد بازار کنیم. با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده و میزان اهمیت سلامتی افراد جامعه، امیدواریم توانسته باشیم سهم کوچیکی در کنترل و قطع زنجیره این ویروس در زمان تردد پرسنل در مجموعه ها داشته باشیم. در ادامه این پست شما را با این محصولات آشنا خواهیم کرد.

محصولات جدید حضور و غیاب با توجه به شیوع کرونا در دنیا

در این پست قصد داریم ۳ محصول جدید شرکت افق فرا ویژن را که جزو جدیدترین تکنولوژی روز دنیاست، برایتان رونمایی کنیم. با استفاده از این محصولات علاوه بر ثبت اطلاعات ورود و خروج، قادر خواهید بود از سلامتی کارکنان نیز اطمینان یابید. جهت مشاهده اطلاعات کامل درباره هر محصول بر روی نام محصول کلیک کنید.

1 – دستگاه حضور و غیاب کف دست

این دستگاه قابلیت شناسایی کف دست افراد را در کمتر از 1 ثانیه داراست و دیگر نیازی به لمس سنسور اثر انگشت نیست. این دستگاه الگوریتم های شناسایی چهره، کف دست، اثر انگشت، کارت و کد را همزمان دارا بوده، بنابراین در زمان های بحرانی میتوانید از سیستم چهره و یا کف دست استفاده کرده و در آینده براساس سلیقه و نظر مدیران می توانید از دیگر الگوریتم های شناسایی این دستگاه بهره ببرید.

2 – دستگاه تشخیص چهره با قابلیت شناسایی در فاصله 4 متری

یکی از پیشرفته ترین الگوریتم های شناسایی در این دستگاه حضور و غیاب استفاده شده است. قدرت شناسایی این دستگاه در حالت ثابت بین 4 تا 5 متر بوده و در حال حرکت در صورتی که به دوربین های دستگاه نگاه کرده و در فاصله 1.5 متری نسبت به دستگاه حرکت کنید میتواند به سرعت شما را سناسایی و ثبت کند. با توجه به اینکه این روزها حفظ فاصله طولی بین پرسنل بسیار مهم است، این دستگاه کمک شایانی به شما خواهد کرد زیرا افراد را قادر میسازد حتی از فاصله دور، ورود و خروج خود را به سرعت ثبت کنند.

3 – دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و کنترل دمای بدن

در این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته کنترل درجه حرارت بدن استفاده شده است. در صورتی که دمای بدن 37 درجه و یا کمتر از آن باشد، چراغ سبز دستگاه روشن شده و ورود ثبت میگردد اما اگر دمای بدن پرسنل بیشتر از 37 درجه باشد، چراغ قرمز روشن شده و اجازه ورود به آنها داده نخواهد شد.

این دستگاه دقیقا کار کنترل و غربالگری را به همراه ثبت ورود و خروج پرسنل به صورت ترکیبی انجام میدهد. امکان نصب این دستگاه در بیمارستانها، اتاق مدیران ، اتاق جلسات و بسیاری از مکان های مهم وجود دارد. با نصب این دستگاه به گیت های کنترل تردد و یا قفل های برقی میتوانید تنها اجازه ورود را برای افرادی که دمای بدن آنها عادی و نرمال هست، صادر کنید و با خیال راحت محیط کار و یا هر مکان دیگری را از نظر ویروس کرونا مدیریت کنید.

دستگاه های تشخیص چهره با الگوریتم شناسایی بر اساس فاصله دو چشم

کلیه دستگاه های تشخیص چهره شرکت افق فرا ویژن بر اساس الگوریتم شناسایی فاصله دو چشم عمل میکند. بنابراین حتی در صورت استفاده از ماسک نیز در کمتر از 2 ثانیه شناسایی خواهید شد. تمامی مدل های 610 ، 620 ، 630 و 650 این ویژگی را دارا می باشند.

محصولات معرفی شده با توجه به تنوع آنها برای شرکت های کوچک و متوسط ، یا سازمانها و ادارات دولتی ، هتل ها ، بیمارستانها ، باشگاه های ورزشی آزمایشگاه ها و … قابل استفاده است و حتی بعد از گذراندن این شرایط این دستگاه ها میتوانند به ایجاد فرهنگ بهداشت فردی در مجموعه شما کمک شایانی کنند.

در تمامی شرایط و لحظات حساس با محصولاتمان در کنارتان هستیم و با استفاده از تکنولوژی از شیوع کرونا جلوگیری خواهیم کرد. افق فرا ویژن، شرکت ها و سازمان ها را در چالش های پیش رو جهت کنترل و مدیریت منابع انسانی با تمام توان همراهی خواهد کرد. در صورت نیاز به محصولات جدید میتوانید با کارشناسان مشاور فروش ما در تماس باشید.