• درباره افق فرا ویژن
  • درباره افق فرا ویژن

به سازمان افق فرا ویژن خوش آمدید !

تقریبا 15 سال است که در جهت تولید و توسعه سخت افزار و نرم افزار های سیستمهای حضور و غیاب ، کنترل تردد افراد ، کنترل تردد خودرو ، کنترل تردد در همایش ها و کنترل تردد در باشگاه های ورزشی به طور تخصصی فعالیت میکنیم. در طول این مدت طولانی بسیار سعی و خطا کردیم تا بتوانیم بهترین راه کار حل را برای مدیران این مرز و بوم به ارمغان بیاوریم.

همچنان فکر میکنیم در ابتدای راه هستیم و تلاش میکنیم با سرعت تکنولوژی خود را به آن برسانیم و عقب نمانیم تا همیشه برای شما نو ، جذاب و تاره باشیم . سازمان افق فرا ویژن امروز بسیار پویا تر و با تجربه تر برای مدیریت زمان و هزینه در خدمت مدیران موفق و باهوش ایران زمین هست.

شعار ما ” Team Work , Make Dream Work “

اهداف سازمان چیست ؟

سازمان افق فرا ویژن بدون وابستگی به هیچ ارگان دولتی کاملا خصوصی اداره میشود ، افق فرا ویژن برگرفته از نام فارسی و انگلیسی بوده و معنی آن که در اهداف سازمان نیز مشاهده میشود رسیدن به اهداف بالایی هست که در میژن و ویژن سازمان ترسیم شده است ، رسیدن به مهم نیاز به همراهی و همفکردی تیمی قوی ، جوان و مستعد دارد که ما نیز در همین راستا در حال تلاش هستیم .

همچنین لوگی افق فرا ویژن نمایش دهنده یک خورشید است که از افق طلوع کرده و روشنایی و روزی نو را برای همگان به ارمغان آورده است .

درصد توانایی و تخصص ما

اتوماسیون حضور و غیاب و نرم افزار های وابسته به آن – % 95
هوشمند سازی و مدیریت باشگاه های ورزشی با آپولو – % 95
ارائه راه کارها و تجهیزات مدیریت کنترل تردد هتل ها – % 85
سیستمهای کنترل تردد افراد و خودرو – % 82
گیت های کنترل تردد – % 75
نظارت تصویری – % 50

مشتریان خوشحال ما